Dzisiaj postabowila zrobic cos nie typowego dla stardoll ale fajnego a wiec tak sobie siedzialam i urzadzalam apartament az w koncu wpadlam na pomysl zrobienia ubran z mebli tu pokaze wam pare moich projektow mysle ze wam sie spodobaja moze i nie sa piekne ale z mebli chyba nie da sie czegos ladniejszego zrobic
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą meble. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą meble. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 5 lipca 2009
Subskrybuj:
Posty (Atom)





