Hej!!Wczoraj niemialam czasu zeby napisac ale mysle ze to nie szkodzi .No wiec pojawily sie nowe fryzury na stardoll.Nierozumiem jedneo dlaczego jak wyjdzie nowa fryzura na stardoll wszyscy ustawiaja ja sobie przeciez......ah nie bede o tym mowic dzisiaj napisze jeszcze jeden temat pod wieczor to wejdzcie jeszcze raz na bloga
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Fryzury. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Fryzury. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 19 lipca 2009
Subskrybuj:
Posty (Atom)



