Oh wreszcie wyszla pioseka w ktorej spiewarihanna bo nie powiem zeby byla calkiem jej no wiec....piosenka matytul"Run this town"....rihanna nagrala te piosenke razem z Kanye West....Ja osobiscie uwazam zepiosenka zawalista w typie"live your life"..ale ta jest lepsza....co sadzicie..obejzyjcie i Podziwiajcie.........
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Rihanna teledyski. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Rihanna teledyski. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 24 sierpnia 2009
czwartek, 26 lutego 2009
Sorka i wynagrodzenie
Hej ludzie jak zauwazyliscie zapewne od paru dni wogle nie pisze postow.nie pisalam poniewaz bylam w polsce(mieszkam w austrii).Dzisiaj zajmiemy si 2 tematami nowym elle i teledyskami.a wiec jak wam sie podoba nowa kolekcja elle?Ja mysle zejest super zawalista chociaz i tak nic nie moge kupicbo kasy nie mam.screenow nie daje bo znajdziecie go na kazdym innym blogu o stardoll.
Drugi temat o Rihannie wiem ma to byc blog o stardoll ale tez o rihannie,tylko ze ostatnio wogle zapomnialam pisac cokolwiek o rihannie zajelam sie tylko i wylacznie stardolem wiec teraz w nagrode beda teledyski rihanny w telewizorku po boku po prawej stronie
Drugi temat o Rihannie wiem ma to byc blog o stardoll ale tez o rihannie,tylko ze ostatnio wogle zapomnialam pisac cokolwiek o rihannie zajelam sie tylko i wylacznie stardolem wiec teraz w nagrode beda teledyski rihanny w telewizorku po boku po prawej stronie
Subskrybuj:
Posty (Atom)


