a tak jak wygladalam mozecie zobaczyc w poscie ponizej lu jak wygladam w okienku po prawej stronie bloga
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kluby. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kluby. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 19 lutego 2009
wygralam!!!=D
Hej !dzisiaj wygralam 30 stardolarow u cherrypiegrl to znaczy w jej klubie.chyba kazdy ja zna iec nie bede nic o niej mowic.wygralam na konkursie na najbzydsza lalke .przerobilam moja poprostu na 2 dni tutaj screen
a tak jak wygladalam mozecie zobaczyc w poscie ponizej lu jak wygladam w okienku po prawej stronie bloga
a tak jak wygladalam mozecie zobaczyc w poscie ponizej lu jak wygladam w okienku po prawej stronie bloga
Subskrybuj:
Posty (Atom)


