Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nowe. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nowe. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 10 września 2009

hej ...Nowe Buty






Wiem ze dawno nie pisalam ale sami rozumecie wakacje!!!!



No wiec Dzisiaj nie zabardzo wiem co pisac wiec zrobilam pare zdjec moich nowych butow adidasa.Kosztowaly one 89 Euro.W kometarzach daajcie wasze opinie co o nich sadzicie