Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Rihanna na stardoll. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Rihanna na stardoll. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 27 lipca 2009

Nowy chlopak Rihanny...???




Tak to wlasnie nasza Rihanna i koszykaz Lakers Andrew.Mowi sie ze oni juz sa para ale czy to sie zgadza???Ja tego nie wiem i nie bede zgadywac ,ale wydaje mi sie ze jak jeszcze nie sa para to nia sie stana.......moze zapytasz dlaczego??........No jak sie tak dobrze przyjzycie chrisowi i Andrewowi znajdziecie bardzo duzo podobienstw...Czy Rihanna chce w ten sposoob przypominac sobie chwile spedzone z Chrisem spedzajac czas z Andrewem nie wiadomo.........
W nastepnym poscie zrobie porownanie Chrisa Browna z Andrewem...=d

sobota, 7 marca 2009

Dzien kobiet i rihanna



Na poczatek chce zlozyc wszystkim dziewczynom zyczenia z okazji dnia kobiet a wi wszystkigo najlepszego i chcialam tez powiedziec ze sie pojawily w staplazie rzeczy za 1 sd z okazji wlasnie tego dnia a teraz co do rihanny


......dzi znalazlam w internecie obrazek rihanny z okladki gazety a oto on:

Ale co najgorsze dziwi mnie to dlaczego jej sukienka nie jest w jej garderobie na stardollu tylko jest u Venus:

piątek, 6 marca 2009

Nowa rihnna



Czesc wam.Dzisiaj pojawila sie nareszcie rihanna3 prawie wszystkie jej ubrania sa dostepne teraz w RIO .moim zdaniem glowa rihanny jest lepsza od tamtych 2-och ale ubrania sa moim zdaniem najlepsze u rihanny 2 a oto screeny