Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Darmowki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Darmowki. Pokaż wszystkie posty

piątek, 13 lutego 2009

Co o tym sadzicie?

Co sadzicie o nowej darmowej szmince na walentynki?Mi sie bardzo podoba i kolor i to tak jak by ujac pudelko ladniejsze przynajmniej od tych czarnych niedarmowek
a o to screen