Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Starplaza. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Starplaza. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 6 sierpnia 2009

Hot buys buty !!!

Zlote Hot buys buty jeszcze niedawno byly po 0 $ teraz sa juz po 8$....(niestety nie moge zamiescic obrazka)
Kto mial szczescie i nie byl na wakacjach w tym czasie lub nie zwlekal z ich kupnem ma je po 0$.....(ja naszczescie zdzylam)=p

czwartek, 30 lipca 2009

Kohls i darmowka

Przepraszam ze jeszcze nie zrobilam porownania do poprzedniego temetu ale nie mam zabardzo czasu no wiec teraz musze szybko pisac.....W starplaza pojawily sie nowe rzeczy kohls ale nie ma jeszcze sklepu...pojawily sie tez hot buys buty zupelnie za darmo tylko dla ss....no to koncze papa

czwartek, 16 lipca 2009

Nowe Elle

Wlasnie pojawilo sie nowe elle jast ladnie ale nie powiedziala bym zebuy bylo ladniejsze od wczesniejszego screen dam w nastepnym poscie

piątek, 26 czerwca 2009

Nowy super Sklep

Nareszcie jakis nowy sklep pojawil sie na stardoll a nazywa sie on"Basics"

sa tam super ubrania ktore mozna dobrze dopasowac i nareszcie bez zadnych guzikow nadrukow i napisow to mi sie podoba a poza tym jest bardzo tanio i dla wszystkich dla ss i nss a tu jedna fotka tego sklepu

środa, 24 czerwca 2009

Nowa kolekcja Vivienne tam!!!!

Wreszcie jest juz nowa kolekcja VIVIENNE TAM.

Mi osobiscie podoba sie ona bardziej niz poprzednia.

A oto ona
Ach tak za jakis tydzien pojawi sie na tym blogu Gazeta "In Touch"mysle ze wam sie spodoba

niedziela, 15 marca 2009

Stardoll i rzeczywitosc!!!

...czyli wczorajw sobote bylam na wielkich zakupach jak owmojej tradycji i ylam sklepie new Yorker,i wtedy znlaslam bardzo podobna sukienke jak na stardoll dokladnie w sklepie stardoll na 3 stronie chyba jest no tu mam fotke odemnie i od tej sukienki
Oczywiscie bezzastanowienia kupilam ta sukienke

sobota, 14 marca 2009

jak ladnie sie ubrac w Dkny

Duza ilosc osob mowi ze te nowe ubrania z DKNY sa tak beznadziejne i brzydkie ze nigdy sie w to nie ubiora jednak wczoraj zaczelam sie bawic przy DKNY i stworzylam pare naprawde fajnych ubran to znaczy strojow
Mysle ze wam sie podobaja .Jutro dodam kolekcje elle

sobota, 7 marca 2009

Dzien kobiet i rihanna



Na poczatek chce zlozyc wszystkim dziewczynom zyczenia z okazji dnia kobiet a wi wszystkigo najlepszego i chcialam tez powiedziec ze sie pojawily w staplazie rzeczy za 1 sd z okazji wlasnie tego dnia a teraz co do rihanny


......dzi znalazlam w internecie obrazek rihanny z okladki gazety a oto on:

Ale co najgorsze dziwi mnie to dlaczego jej sukienka nie jest w jej garderobie na stardollu tylko jest u Venus:

czwartek, 26 lutego 2009

Sorka i wynagrodzenie

Hej ludzie jak zauwazyliscie zapewne od paru dni wogle nie pisze postow.nie pisalam poniewaz bylam w polsce(mieszkam w austrii).Dzisiaj zajmiemy si 2 tematami nowym elle i teledyskami.a wiec jak wam sie podoba nowa kolekcja elle?Ja mysle zejest super zawalista chociaz i tak nic nie moge kupicbo kasy nie mam.screenow nie daje bo znajdziecie go na kazdym innym blogu o stardoll.
Drugi temat o Rihannie wiem ma to byc blog o stardoll ale tez o rihannie,tylko ze ostatnio wogle zapomnialam pisac cokolwiek o rihannie zajelam sie tylko i wylacznie stardolem wiec teraz w nagrode beda teledyski rihanny w telewizorku po boku po prawej stronie

wtorek, 3 lutego 2009

4.2.2009

Dzisiaj o godzinie 1:56 w nocy zauwazylam nowe ciochy w starplazie i nowe meble w minishopie.Nawet fajne sa niektore rzeczy ale co mnie najbardziej martwi stardollowi chyba zaczyna brakowac fantazji zeby robic nowe ciochy.Juz od paru miesiecy daja nowe ubrania pomieszane ze starymi do terazniejszych nowosci mam screny,
to co w czerwonym:rzeczy ktore sie powtarzaja
w niebieskim:nie jestem pewna ale chyba sie powtarzaja
A oto one: