Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Minishop. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Minishop. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 5 lipca 2009

Meble i ubrania

Dzisiaj postabowila zrobic cos nie typowego dla stardoll ale fajnego a wiec tak sobie siedzialam i urzadzalam apartament az w koncu wpadlam na pomysl zrobienia ubran z mebli tu pokaze wam pare moich projektow mysle ze wam sie spodobaja moze i nie sa piekne ale z mebli chyba nie da sie czegos ladniejszego zrobic

czwartek, 5 lutego 2009

Nowy minishop!!!

Jak chyba juz mogliscie zauwazyc ze zmienil sie wyglad minishopu i to na ladniejszy teraz rzeczy moga byc posortowane i nie bedzieie sie meczyc zeby cos znalesc.Screnow mi sie nie chce robic to poprosu wejdzcie do waszych apartamentow .