Oh wreszcie wyszla pioseka w ktorej spiewarihanna bo nie powiem zeby byla calkiem jej no wiec....piosenka matytul"Run this town"....rihanna nagrala te piosenke razem z Kanye West....Ja osobiscie uwazam zepiosenka zawalista w typie"live your life"..ale ta jest lepsza....co sadzicie..obejzyjcie i Podziwiajcie.........
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nowosci. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nowosci. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 24 sierpnia 2009
niedziela, 19 lipca 2009
Nowe Fryzurki !!!
Hej!!Wczoraj niemialam czasu zeby napisac ale mysle ze to nie szkodzi .No wiec pojawily sie nowe fryzury na stardoll.Nierozumiem jedneo dlaczego jak wyjdzie nowa fryzura na stardoll wszyscy ustawiaja ja sobie przeciez......ah nie bede o tym mowic dzisiaj napisze jeszcze jeden temat pod wieczor to wejdzcie jeszcze raz na bloga
Subskrybuj:
Posty (Atom)



