Mysle ze wam sie podobaja .Jutro dodam kolekcje elle
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DKNY. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DKNY. Pokaż wszystkie posty
sobota, 14 marca 2009
jak ladnie sie ubrac w Dkny
Duza ilosc osob mowi ze te nowe ubrania z DKNY sa tak beznadziejne i brzydkie ze nigdy sie w to nie ubiora jednak wczoraj zaczelam sie bawic przy DKNY i stworzylam pare naprawde fajnych ubran to znaczy strojow
wtorek, 3 lutego 2009
poniedziałek, 2 lutego 2009
Nowe DKNY
Subskrybuj:
Posty (Atom)











