Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DKNY. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DKNY. Pokaż wszystkie posty

sobota, 14 marca 2009

jak ladnie sie ubrac w Dkny

Duza ilosc osob mowi ze te nowe ubrania z DKNY sa tak beznadziejne i brzydkie ze nigdy sie w to nie ubiora jednak wczoraj zaczelam sie bawic przy DKNY i stworzylam pare naprawde fajnych ubran to znaczy strojow
Mysle ze wam sie podobaja .Jutro dodam kolekcje elle

wtorek, 3 lutego 2009

Dkny nowa kolekcja wszystko

Dzisiaj 3 lutego nareszccie przybyl nowa kolekcja DKNY duzo nie bede pisac wiec teraz tylko 2 screny dolacze

poniedziałek, 2 lutego 2009

Nowe DKNY

Jak juz wiecie w starplaza w DKNY jest remont poniewaz wlanie robia nowa kolekcje mi sie ona bardzo podoba jest chyba lepsza od wczesniejszych mi se buty najbardziej podobaja. A o to 8 rzeczy nowej kolekcji