hej.Wiem ze teraz byla troszke dluga przerwa ale musialam sie uczyc,i dlatego tez chciala bym was bardzo przeprosic.dzisiaj napisze pare tematow zeby nadrobic zaleglosci.A wiec teraz dam pare wakacyjnych obrazkow rihanny a potem bede pisac tematy o stardoll.
Hi.Nazywam sie ada na stardoll adag13.Mam 14 lat i mieszkam w Austri w Wiedniu.Moje ulubione strony interneowe to stardoll.com i netlog.com.Moja ulubiona piosenkarka to rihanna(mam swira na jej punkcie hehe) a zespolem jest PCD.Mysle ze tyle o mnie staczy jak masz do mni jeszcze jakies pytania napisz do mnie