Hej dzisiaj postanowilam pkazac okladke mojej nowej gazty.Wiem nie jest ona za dobra ,bo niestety nie mam taletu co do grafiki no ale to chyba nie wazne a oto okladka pierwszego numeru gazety"In touch"
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Gazeta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Gazeta. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 25 czerwca 2009
Subskrybuj:
Posty (Atom)



